ЖИТТЄПИС
Я, Ширшова Тетяна Володимирівна, народилася
10 листопада 1982 року в селі М.Горького, Якимівського району, Запорізької області, в сім'ї колгоспника.
В 1989 році вступила до 1 класу Горьківської середньої школи,11 класів якої закінчила в 2000 році. В цьому ж році вступила до Бердянського державного педагогічного інституту на факультет "Дошкільне виховання, практична психологія", який занінчила в 2005 році.
З 2003 року працюю в Горьківській загальноосвітній школі на посаді педагога-організатора. З 1 лютого 2011 року переведена на посаду вчителя трудового навчання даної школи.
За період роботи в меня склалася певна система, яка допомагає реалізувати головну мету навчання та виховання.Щоб стати хорошим вчителем і наставником, потрібно докласти чимало зусиль і праці, потрібно постійно рухатись вперед, не зупиняючись ні на мить. Велика сила оптимізму є моєю рушійною силою, яка допомагає йти до поставленої мети. Для досягнення успіху стараюся перемагати труднощі, долати перешкоди, усміхатися навіть тоді, коли неприємно і боляче.
Люблю дітей, якими б вони не були, бо це є діти.Вчитель має бути зразком вихованності і культури поведінки. Кожна дитина - це є особистість, яку я, як вчитель, повинна відчути серцем, підтримувати в разі необхідності, вселити надію в те, що обов'язково все буде добре.
Постійно являюсь класним керівником. В 2015-2016 н.р. випустила свій перший випуск .
На даний час являюсь класним керівником 8 класу.
Стараюся постійно спілкуватися з батьками дітей. Вони є активними учасниками навчально-виховного процесу: допомагають у підготовці виховних, класних та позакласних заходів, в разі необхідності надають спонсорську допомогу. Дітей характеризую тільки з позитивної сторони. На негативні моменти вказую лише в індивідуальному порядку.
Активно працюю над проблемою: "Використання комп'ютера на уроках трудового навчання".
Моє життєве кредо: ніколи не зупиняйся на досягнутому.
" Стався до людей так, якби ти хотів, щоб вони ставилися до тебе"
Співпрацюю з колегами, дотримуюся педагогічної етики, готова надати допомогу тим педагогам, які цього потребують.
"Учитель, який передає дитині лише знання, – це ремісник; той, хто виховує характер, – справжній митець у своїй справі. Кожен учитель мусить сам постійно себе виховувати. Він має бути мудрим філософом у своїй громаді, мусить мати не лише професійну, а й загальну широку освіту"